Druskiennicka 35 to unikatowa propozycja na Trójmiejskim rynku nieruchomości.

Kameralny charakter inwestycji Druskiennicka 35 tworzy 5 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 37 do 103,4 m2 rozmieszczonych na trzech kondygnacjach.
Bliskość głównych arterii nie odbiera kameralności nowemu budynkowi a zlokalizowanie w głębi ulicy pozwala zapomnieć, że jest się w niedalekim sąsiedztwie ul. Wielkopolskiej.

Projekt architektoniczny  od początku zakładał wykorzystanie najwyższej jakości materiałów z dbałością o detale.
Druskiennicka 35 to inwestycja, która powstała dla klientów wymagających, ceniących komfort i spokój, mądrze inwestujących w poziom życia.
Nowoczesna bryła budynku wpisuje się idealnie w najnowsze trendy co czyni ją ponadczasową. W budynku znajduje się hala garażowa, komórki lokatorskie oraz specjalnie wyznaczone miejsca do przechowywania rowerów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Stonowana kolorystyka użyta na elewacji oraz wewnątrz budynku nadaje jeszcze większej atrakcyjności całej inwestycji.
 
Inwestycja Druskiennicka 35 została zaprojektowana przez gdyńską Pracownię Architektoniczną A-1. Generalny wykonawca prac budowlanych firma Kessel, która posiada wieloletnie doświadczenie i kilkadziesiąt ukończonych projektów na terenie całego Trójmiasta.
Wysoki standard wykończenia budynku w połączeniu z perfekcyjną lokalizacją
Messenger
Instagram