Mały Kack to morze możliwości...

Południowa dzielnica Gdyni to wyjątkowa propozycja dla osób, które doceniają wielkomiejski styl życia jednak wybierając miejsce do życia i wypoczynku chcą żyć w harmonii z otaczającą naturą.


Dostępność komunikacyjna i bliskość niezwykle rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej to tylko część z licznych atutów wciąż rozwijającej się dzielnicy z dużym potencjałem.
Łatwy i szybki dojazd do Trójmiejskiej Obwodnicy oraz sprawnie działająca komunikacja miejska sprawiają, że przemieszczanie się jest niezwykle proste.


MAPA (1)

Zaledwie krótki spacer od Druskiennicka 35 dzieli Nas od rozległych terenów zielonych a malownicze Orłowo jest w zasięgu 5-minutowej drogi samochodem.


grafikanastrone1black

Dogodne połączenie drogowe umożliwia szybki dojazd zarówno do centrum Gdyni jak i pozostałych punktów arterii Trójmiasta. Ta część Gdyni, bogata w tereny zielone m.in. Trójmiejski Park Krajobrazowy oraz Rezerwat Kacze Łęgi posiada również nieograniczony dostęp do punktów handlowo-usługowych typu m.in. Galera Klif, Centrum Handlowe Riviera.


Lokalizacja Druskiennicka 35 jest idealna dla ludzi wymagających, mądrze inwestujących w poziom życia doceniając zarówno komfort codziennych podróży oraz spokój domowego zacisza.


Messenger
Instagram